Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


درباره ما

نویسنده : احمدرضا ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ تعداد نظرات : دیدگاه بسته است.

بالاترین رسالت سایت اپل پارمیس تهیه و تامین لوازم جانبی با کیفیت و قراردادن آن در اختیار مصرف کننده ایرانی است تا بتوانند با پایین ترین قیمت بالاترین کیفیت ها را در اختیار داشته باشند ؛ بر این اساس فروشگاه اینترنتی اپل پارمیس در راستای نیل به اهداف خود بهترین های لوازم جانبی، بخصوص محصولات آیفون را برای شما مشتریان عرضه خواهد داشت امید است کیفیت ما ،ماندگاریمان را در کنار شما بهمراه داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی اپل پارمیس مهرماه سال ۱۳۹۶ با مدیریت “مهران روستا” بطور رسمی افتتاح شد و به خدمت رسانی مشغول گردید. این فروشگاه با هدف عرضه محصولات جانبی تولید شده و معرفی آن به سراسر ایران تشکیل و در حال توسعه می باشد.
استفاده از محصولات تولید داخلی و حمایت مصرف کننده ایرانی از تولیدات داخلی و با کیفیت هدف اصلی سایت اپل پارمیس می باشد.

در عصر حاضر تلاش دولت ها بر ترویج تجارت الکترونیکی است، زیرا با تحقق این امر بسیاری از مشکلاتی که دولت‌ها با آن دست و پنجه نرم می کنند مرتفع می‌گردد. گواه این امر خیابان های کلانشهرها در روزهای پایانی سال می باشدکه ترافیک بسیار شدید باعث بروز مشکلات جدی در این شهرها می شود. حال تصور کنید بخشی از این نوع خریدها از طریق اینترنت و بدون حضور و تردد افراد در خیابان انجام شود. این شیوه نوین خرید، باعث کاهش چشمگیر مصرف سوخت و آلودگی هوا خواهد شد و تمامی افراد جامعه از مزایای آن منتفع می‌گردند.

خریدهای آنلاین تفاوت هایی مبنایی با خریدهای سنتی دارند که در زیر به برخی از این تفاوت‌ها اشاره می‌نماییم:

  • خرید در آرامش کامل و بررسی نکات فنی کالا بدون رودربایستی با فروشنده
  • دریافت کالا در کوتاهترین زمان
  • خرید از منابع اصلی و با قیمت واقعی
  • امکان استفاده از پشتیبانی و مشورت آنلاین در هرلحظه
  • خرید در فضای شخصی با آرامش کامل
  • خرید از منابع اصلی بدون در نظر گرفتن مسافت ها
  • خرید در هر ساعت از شبانه روز و حتی روزهای تعطیل

علاوه بر تمامی این موارد:

امروزه تنها با یک کلیک، می توان محصولات و رقبا را با یکدیگر مقایسه کرد. امروزه دیگر نیازی به رانندگی تا فروشگاه و دنبال جای پارک گشتن نیست، دیگر نباید در صف مترو و اتوبوس انتظار کشید و جر و بحث با فروشندگان دیگر مطرح نیست.

مشتریان ما می‌توانند از خانه، دفتر کار و حتی از طریق تبلت و موبایل، به صورت ۲۴ ساعته و بطور شبانه روزی و در تمامی روزهای هفته سفارش‌های خود را ارائه دهند و در کم‌ترین زمان کالای مورد نظر خود را دریافت نمایند.

یکالا با رعایت تمامی نکات فنی و ارتباط با تامین کنندگان اصلی و کاهش فاصله میان تولید کننده و مصرف کننده نهایی محصولات خود را با کمترین هزینه و بالاترین سرعت به مشتریان خود عرضه می‌دارد و افتخار می کند که مشتریانی چون شما دارد.

در فروشگاه اپل پارمیس اصل بر رضایت مشتری است و اولویت ما جلب رضایت و حفظ مشتریان حاضر و سپس جذب مشتریان جدید است.

دیدگاه ها